Продаж лісу-кругляку на майданчику ТБ «УЕБ»

Міністерство енергетики і захисту довкілля зініціювали проведення торгів та аукціонів на сайті  ProZorro.Sale. Прозорро.Продажі уникають дії шахраїв та слідкують за проявами корупції під час проведення різноманітних операцій на сайті  sale.ueex.com.ua.

Тому, усі бажаючі люди можуть приймати участь у аукціонах та операціях купівлі-продажу деревини в 1 лютого 2020 року.

Продаж лісу-кругляку через систему Прозорро.Продажі

Ще у 2019 році Кабінет міністрів України впровадив у силу новий законопроект.Усі великі компанії, які займаються лісовими матеріалами, повинні виставляти сировину на аукціонні майданчики, що підключаються до системи ProZorro. Також є окремі випадки, коли реалізація не може відбуватися:

  • Коли потрібно задовольнити потреби Збройних Сил;
  • Задля підтримки безпеки країни на національному рівні;
  • Для індивідуального користування особи;
  • Коли наступає надзвичайна ситуація, або стихійні лиха.

Зараз мало хто може довіритись ринку лісу, адже присутній великий відсоток шахраїв та порушення багатьох законів. Але в цю статистику не входить продаж лісу на Прозорро.Продажі. Сайт sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi  забезпечує прозорість усієї системи, її інформації та аукціонами, з якими може ознайомитись кожен бажаючий. Коли Прозорро реєструє новий лот – він одразу публікується ще на 44-х сайтах-майданчиках. Таким чином електронна біржа відкриває доступ до перегляду обсягу, вартості, замовників, переможців аукціонів з продажу лісу-кругляку, не тільки державним органам, а й звичайним громадянам.

При торгівля лісом потрібно знати, що мінімальним обсягом одного лоту , встановленим законодавством України, може становити 150 кубічних метрів лісу та деревини, або на початкову суму, починаючи з 200 тисяч гривень.

У чому полягає перевага продажу лісу-кругляку саме через «Українську енергетичну біржу»?

Прозорро.Продажі та ТБ «УЕБ» можуть гарантувати своїм клієнтам та учасникам прозорі та чесні умови при участі в аукціонах продажу лісу та деревини. Брати участь у всіх заходах на біржі можуть: громадяни України, вітчизняні та іноземні підприємства. Вони зможуть почати свою роботу на сайті зареєструвавшись на ньому та сплативши необхідні платежі. Це є платіж за реєстрацію та гарантійний внесок. За ці гроші клієнт отримує захист своєї інформації, грошей та виставлених лотів від протизаконних дій інших учасників та користувачів сайту. Відсоток таких людей є мінімальним, адже система та її робітники пильно слідкують за діями на сайті кожної людини.

Громадяни та лісозаготівельні компанії довіряють ProZorro, та за останні пів року вже отримали прибуток у розмірі 36 мільйонів гривень. «Українська енергетична біржа» за період останніх 3-х років роботи, змогла допомогти державним та комунальним організаціям, що під час реалізації лісу-кругляку та деревини отримали загальний прибуток 23,7 мільярдів гривень. Це є перспективним напрямком, який з кожним роком стає все біль досконалим та популярним.

Крім того, працівники біржі можуть проконсультувати кожного громадянина щодо аукціонів та продажів лісу. Також вони зможуть дати відповідь на усі виниклі питання через гарячу лінію, електронну пошту чи скориставшись Телеграм-ботом, який далі переадресовує переписку з клієнтом до живого менеджера.