Яка вигідна ціна на круглі лісоматеріали на торгах Прозорро.Продажі

Вигода від покупки або продажу круглих лісоматеріалів на платформі Прозоро.Продажі досягається за рахунок декількох факторів:

  1. Пряма взаємодія споживача і виробника;
  2. Відсутність корупційної складової;
  3. Контроль з боку держави, громадськості та ЗМІ.

З точки зору продавця здійснювати реалізацію продукції на цій платформі вигідно в зв’язку з тим, що мінімальну ставку визначає він. Виробник в будь-якому випадку виявиться в плюсі, а з урахуванням можливого зростання ставок — і поготів. Торги Прозорро Sale націлені не тільки на внутрішню торгівлю, в них можуть бути задіяні компанії з-за кордону. Що дозволяє вивести лісозаготівельну компанію на зовсім інший рівень. Додатково варто відзначити, що сьогодні на платформі зобов’язані торгувати компанії, з прибутком понад 10 млн. Гривень на рік. При цьому вони повинні реалізовувати не менше 25% всієї своєї продукції через платформу. З плином часу планується ввести вимоги для більш дрібних виробників.

Покупець при цьому отримує можливість придбання продукції на найвигідніших умовах, незважаючи на аукціонний метод ведення торгівлі. Справа в тому, що споживач співпрацює безпосередньо з продавцем, а значить відсутні додаткові витрати, які безпосередньо впливають на вартість.

Як почати продавати з Прозоро.Продажі

Щоб почати реалізовувати свою продукцію в рамках платформи Прозоро.Продажі, необхідно просто пройти реєстрацію і отримати всі необхідні документи на ресурс: https://sale.uub.com.ua/news/lisomaterialy-krugli-shvydko-prydbaty-na-aukcioni- prozorro-sale. Після цього необхідно виконати реєстрацію лота — вказати його характеристики, початкову вартість, а також час проведення торгів. Після вирішення всіх цих організаторських моментів — залишається тільки дочекатися терміну закінчення торгів і укласти договір з їх переможцем. Участь в продажах через платформу дозволяє підвищити статус компанії, залучити нових клієнтів, як з території країни, так і з-за кордону. Крім того, відкритість і доступність відомостей грає роль додаткової реклами діяльності компанії. Розповідає про те, що їй нема чого приховувати і партнерство з нею може принести тільки позитивний результат. Відсутність посередників при здійсненні аукціонних торгів дозволяє споживачу за більш прийнятними цінами закуповувати продукцію, а значить робити це з великим бажанням. Обмеження на формування лотів на сьогоднішній день такі — не менше 150 кубічних метрів деревини і не менше 200 000 гривен початкової вартості.

Як почати купувати з Прозоро.Продажі

Щоб купити продукцію лісозаготівлі, в тому числі круглі лісоматеріали — необхідно зареєструватися на сайті і надати зазначений перелік документів. Після цього можна скористатися пошуковою формою для знаходження необхідного лота. Якщо ціна на нього — прийнятна для вас, то просто зробити ставку і чекати закінчення торгів. Ставку можна підвищити в будь-який час або вийти з торгів, коли ціна стане занадто високою. У разі перемоги на аукціоні — залишиться тільки підписати документи і вирішити транспортні питання. Навіть незважаючи на те, що платформа являє собою аукціон — працювати на ній вигідніше, ніж з посередниками. Фінальна вартість покупки практично завжди нижче, ніж при роботі через посередників, адже торги ведуться безпосередньо з виробником. Відсутня додаткова накрутка, пов’язана з вирішенням питань рентабельності компанії-посередника, її складськими, транспортними і зарплатними витратами.