Взаємодія електронних майданчиків і бірж

Вся Асоціація об’єднує в собі деяку кількість бірж і майданчиків для здійснення торгівлі. На цих порталах кожна людина може дізнатися нову інформацію, для успішного розвитку власного бізнесу. Система Асоціації саме для цього і призначена. Вона грає важливу роль в ринкових секторах.

Зазвичай торгові майданчики використовують для закупівлі і реалізації певних продуктів і послуг. Це має безліч переваг:

Для держави

Йде допомогу в боротьбі з корупційними заходами, постачальників стає більше, йде тісний взаємозв’язок з органами державної влади та процес інтеграції. Фірми пристають наймати багато працівників і помітно йдуть на спад витрати.

Для постачальників

Завдяки Асоціації збільшується конкуренція і справедливість, замовлення від держави стають доступнішими, чітко виражений моніторинг всіх закупів, знижуються зайві витрати на угоду

Для споживачів

Люди можуть отримати відкритий доступ до потрібного замовлення і бути повністю поінформовані про нього. Споживач може стежити за розвитком подій, дізнаватися інформацію про витрати і діяльності державних органів. Державний апарат завдяки цій системі стане підзвітним

Тому електронна форма продажів так популярна в даний час і процвітає з кожним днем.

Система держзакупівель за допомогою електронних аукціонів

Законодавство України давно передбачив, щоб здійснення державних закупів проходило в електронному варіанті, за допомогою аукціонів. Нажаль, на практиці система не актуальна. Державна влада всіма силами намагається впровадити інформаційні технології в систему державних закупів. Якщо все вийде, кошти держави будуть використані на більш високому рівні, зберігши ефективність і прозорість. При цьому зменшиться тривалість проведених процедур, рівень конкуренції підвищиться, а витрати знизяться.

Фахівці стверджують, що, якщо правильно використовувати систему електронного аукціону можна досягти зниження витрат в закупівельній сфері до 20%. Міністерство зайнятий розробкою нових нормативних актів, щоб поліпшити роботу в системі держзакупівель.

Завдяки Асоціації aeaep.com.ua оптимізується і виходить на новий рівень торгівля. Практично кожен бажаючий може з легкістю розвинути свій проект.